Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Szybkimi krokami zbliżamy się do końca 2013 roku. Dla firmy Niuwsky to był dobry rok, można powiedzieć fundamentalny. Dzięki zaangażowaniu zarówno ze strony pracowników, dostawców, jak również zaufaniu naszych Klientów, udało się zrealizować zamierzone plany.
Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, dobre słowa, opinie i życzę w Nowym Roku spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Niuwsky - Michał Szymczak

Logo NiuwskyDziś są nasze pierwsze urodziny. Chcieliśmy w tym dniu i miejscu podziękować wszystkim naszym Klientom i Dostawcom, którzy nam zaufali i życzyć dalszej owocnej współpracy oraz wszytkiego najlepszego.

W październiku rozszerzyliśmy współpracę z firmą Metpol, poszerzając w ten sposób nasz asortyment o ogrodzenia siatkowe, siatki plecione, ogrodzenia palisadowe, przęsła ogrodzeniowe, przęsła stalowe. W naszej ofercie znajdują się też kompletne systemy ogrodzeniowe, stosowane przy budowie boisk sportowych.
W najbliższych dniach będzie następować modernizacja obecnych kartotek ogrodzeniowych oraz systematyczne tworzenie nowych.

Blisko roczna analiza jakości świadczonych usług, jak i jakości oferowanych produtów, skłoniły nas do podjęcia decyzji o wyłącznej dystrybucji powyższych systemów ogrodzeniowych z firmy Metpol.
Z czystym sumieniem polecamy tą firmę.

Niuwsky

Michał Szymczak

Czytaj więcej
Zaufane opinie Ceneo

Firma Niuwsky została nagrodzona certyfikatem "Zaufane Opinie" w niezależnym programie badającym jakość usług, zorganizowanym przez portal ceneo.pl.
Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w ankiecie i oceniły naszą pracę.

Państwa opinie

"Opinię napisał(a) tomi dnia 21.11.2013 r.
Szybko, sprawnie, ekspresowy, jasny i bardzo miły kontakt, bez zarzutów, szczerze polecam.
 
Opinię napisał(a) Małgorzata dnia 22.10.2013 r.
Trafiłam do tego sklepu z polecenia i był to strzał w dziesiątkę. Rewelacyjna obsługa, bardzo dobry kontakt ze sklepem."

Czytaj więcej
Współpraca handlowa

Maj to miesiąc w którym zawarliśmy umowę z Muratordomem, Cenuj oraz firmą Nokaut. Zależy nam na przygotowaniu oferty z produktami nie tylko najwyższej jakości, ale także atrakcyjnymi cenowo. Życzymy udanych zakupów - Niuwsky

Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 51 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-30
Szybko,zgrabnie
2023-04-13
Rewelacyjny kontakt z klientem. Szybka obsługa zamówień i dostawa.
pixel