Kariera

Firma Niuwsky poszukuje kandydata na stanowisko:Niuwsky

Handlowiec ds. obsługi sprzedaży

Opis stanowiska:

Do zadań osoby na tym stanowisko będzie należało:

  • obsługa zamówień i sklepu internetowego
  • przygotowywanie ofert sprzedaży
  • współpraca z dostawcami

Wymagania:

  • wysoka komunikatywność
  • dyspozycyjność, kreatywność i odpowiedzialność
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • zdolności handlowe i negocjacyjne
  • znajomość branży budowlanej w szczególności w zakresie oferowanych przez firmę Niuwsky produktów
  • znajomość aplikacji biurowych arkusz kalkulacyjny i edytor tekstu
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • motywacyjny system wynagrodzenia
  • miłą atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres email

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Zamknij
pixel