Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

e-Gazele Biznesu 2016

e-Gazele Biznesu 2016 - Firma Niuwsky trzeci raz z rzędu znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm e-commerce w Polsce.

 

e-gazela biznesu 2016

Czytaj więcej
Drugie urodziny Niuwsky

Dziś są nasze drugie urodziny.

To dla nas szczególny dzień, w którym tak jak w zeszłym roku chcieliśmy podziękować Wszystkim naszym partnerom biznesowym. Dzięki udanej współpracy z producentami, importerami, firmami spedycyjnymi, dostawcami usług oraz zaufaniu coraz większej grupy Klientów, możemy dumnie powiedzieć dziękujemy. To dzięki Wam i naszemu ciągłemu dążeniu do ideału, budujemy coraz to silniejszą markę i możemy z przyjemnością przyglądać się satysfakcji Was wszystkich.

Dziękujemy – zespół Niuwsky

Czytaj więcej

Logo NiuwskyDziś są nasze pierwsze urodziny. Chcieliśmy w tym dniu i miejscu podziękować wszystkim naszym Klientom i Dostawcom, którzy nam zaufali i życzyć dalszej owocnej współpracy oraz wszytkiego najlepszego.

W październiku rozszerzyliśmy współpracę z firmą Metpol, poszerzając w ten sposób nasz asortyment o ogrodzenia siatkowe, siatki plecione, ogrodzenia palisadowe, przęsła ogrodzeniowe, przęsła stalowe. W naszej ofercie znajdują się też kompletne systemy ogrodzeniowe, stosowane przy budowie boisk sportowych.
W najbliższych dniach będzie następować modernizacja obecnych kartotek ogrodzeniowych oraz systematyczne tworzenie nowych.

Blisko roczna analiza jakości świadczonych usług, jak i jakości oferowanych produtów, skłoniły nas do podjęcia decyzji o wyłącznej dystrybucji powyższych systemów ogrodzeniowych z firmy Metpol.
Z czystym sumieniem polecamy tą firmę.

Niuwsky

Michał Szymczak

Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 90 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-09
Wszysko zgodnie z opisem
2024-04-26
Wszystko sprawnie ! Kompleksowa i profesjonalna obsługa!
pixel