Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gwarancja

Gwarancja

 

Produkty oferowane w naszym sklepie posiadają gwarancję producenta lub gwarancję Niuwsky.

 

Gwarancja producenta

Niektóre produkty oferowane w naszym sklepie posiadają gwarancję producenta (gwarancja ta obowiązuje na terenie Polski). Czas gwarancji produktów został oznaczony w załączonych dokumentach gwarancyjnych lub znajduje się na karcie produktu. Szczegółowe warunki gwarancji określone są w karcie gwarancyjnej wystawionej przez gwaranta.

 

Gwarancja fabryczne dla grup produktowych: 

 

Gwarancja Niuwsky

Firma Niuwsky jako sprzedawca może pośredniczyć między użytkownikiem a producentem w procesie reklamacji gwarancyjnej. Firma Niuwsky jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta na podstawie obowiązującego prawa. W przypadku gdy nie został określony okres trwania gwarancji dla zakupionego produktu, przyjmuje się że wynosi on 12 miesięcy od daty zakupu. Reklamacje należy kierować na adres sklep@niuwsky.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 602-460-813. Rozpatrzenie reklamacji nastąpi w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe z przyczyn niezależnych od naszej woli, poinformujemy o tym fakcie Klienta, wskazując jednocześnie termin rozpatrzenia reklamacji.

 Uprawnienia Klienta z tytułu gwarancji wygasają automatycznie w przypadku gdy:

  • usterka jest spowodowana nieprawidłową instalacją bądź użytkowaniem danego produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem lub instrukcją obsługi.

W przypadku, gdy korzystający z gwarancji zgłasza nieprawdziwe lub wprowadzające w błąd okoliczności czym powoduje wyrządzenie gwarantowi szkody, może zostać zobowiązany do jej naprawienia oraz pokrycia poniesionych kosztów.

Jeżeli dostarczony produkt nie będzie spełniał wymagań gwarancyjnych, Klient zostanie o tym fakcie niezwłocznie poinformowany. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 87 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-26
Wszystko sprawnie ! Kompleksowa i profesjonalna obsługa!
2024-03-12
Zamówienie zgodne z opisem. Bardzo szybko zrealizowane. Szczerze polecam.
pixel